Kısmet Açma

Kısmet açma duası muskası büyüsü vefki tılsımı yolları yöntemleri, kısmet nasıl açılır, bağlı kapalı kısmet açan medyumlar hocalar, duayla kilitle kısmet açmak. Kısmet açmak için okunacak dualar yapılacak olan muskalar. Bazen kişilerin kısmetlerine çeşitli vesileler engel olur. Bunlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yada nazar beddua yerine getirilmeyen adak gibi vesilelerdir.

kapalı kısmet açma duası büyüsü tılsımı

Kapalı kısmet açma duası büyüsü tılsımı.

Kısmet açma duası vefki tılsımı muskası büyüsü yolları yöntemleri. Kısmet neden kapanır? Benim sitelerim hariç hiçbir sitede bulamayacağınız bu bilgileri okumanızı tavsiye ederim. Yardım istediğiniz kişi eğer yanlış işlem yapacak olursa bilinmelidir ki, zarar görme ihtimali vardır. Kısmet nasıl açılır diye kapı kapı dolaşırken daha da kapatabilirsiniz. Kısmet açan medyumlar hocalar ararken bakın, bir tanesi benim verdiğim bilginin çeyreğini verebilmiş mi?

Bazen kişilerin kısmetlerine çeşitli vesileler engel olur. Bunlar bazen yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yâda nazar beddua yerine getirilmeyen adak gibi vesilelerdir. Bu tip bir durumdan dolayı bağlılık oluşuyorsa öncelikle sebep ortadan kaldırılmalı. Kişiye yapılan özellikle kısmet kapama büyüsü erkek veya bayan fark etmez evlenmesine engel olur. Çünkü gelen manevi bağlılık yüzünden bir türlü netice alınamaz. Bazı kişiler talip konusunda bile çok zorluk çeker. Bundan başka talip zuhur ettiği halde, hatta teşebbüse geçildiği halde yine de sonuçlanmaz. İlgili yada hiç alakası olmayacak şeylerden dahi bozulur. Özellikle istemeye nişana düğüne 1 ay kala sürtüşmeler tartışmalar başlamışsa veya bozulmuşsa ilk aklınıza gelmesi gerek konu budur. Çünkü benim kendi tecrübelerim özellikle  1 ay kala kavgalar ve ayrılıklar meydana geldiği yönündedir. Şunu da ek bir bilgi olarak ilave edeyim. Kısmet bağlama büyüsü olan yada yukarıda saydığım diğer etkilere maruz kalan kişiler kesinlikle evlenemez diye bir kaide yoktur. Evlilik olabilir. Fakat bu evlilikler sürekli ertelenerek yada bir çok diğer sorunlar çıkarak meşakkatli bir şekilde gerçekleşir. Evlenildikten kısa süre sonra da aile içi huzursuzluklar geçimsizlikler başlar. Bu nedenle yukarıda bahsettiğim sıkıntıları yaşıyorsanız, manevi bir etki tarafından bağlı olduğunuz konusunu iyice düşünmeniz ve yardım almanız gerekir. Kısmet çoğaltma değil, bilakis kısmet bağlılığı açma çözme duası vefki tılsımı muskası yolları yöntemleri yapılmalıdır.

kısmet açmak için dua tılsımı

Kısmet açmak için dua tılsımı.

Cin musallatı ile kısmet bağlılığı. Cinler periler gibi ruhani varlıkların musallat olduğu kişilerde bıraktığı en göz önünde olan belirtilerden biri de rızk kısmet bağlılığı konusudur. Bu durumdaki kişileri için öncelikli olan, cin musallatı tedavisi ile kurtulmaktır. Sadece kısmet duası vefki tılsımı muskası gibi yöntemler kullanmak süzgeçle su taşımak gibi bir durum ortaya çıkarır. Çünkü yapılan çalışma ile ortaya çıkacak sonuç şudur. Talipler olacak hatta eskisinden de fazla olabilir. Görüşülen kişilerin sayısında artışlar olabilir. Belki adımlar bile atılacaktır. Fakat sonuç yine hüsran olur. Çünkü cin tasallutu burada yine devreye girip bozacaktır. Hepsi aynı etkiyi yapıyor diyemesem de, genelinin bu duruma yol açtığını çok rahat söyleyebilirim. Bu nedenle birinci şart ondan kurtulmaktır. Hatta kurtulduktan sonra korunma yaptırılmalıdır. Çünkü geriye dönüşler olur, ileride yine bu konuda sıkıntılar çıkarabilir.

Büyü ile kısmet bağlılığı. Yine yapılan büyülerinde kişiler üstünde gösterdiği en önemli etkenlerdendir. Kısmet bağlama büyüsü yapılması şart değildir. Çünkü cinler bahsinde anlattığım gibi bunlarda da aynı etkiler olur. Misal sizi eşinizden ayırmak için yapılan büyülerde bu çeşit problemler ortaya çıkar. Kişinin rızkında nasip ve kısmetlerinde terslikler aksilikler ortaya çıkar. Çoğunuz yapılan büyüden dolayı cinlerin çoğunlukla geldiğini biliyordur. Bunlarında muhakkak ayrıca bu konuda engellemeleri olacaktır. Yine cinler bahsinde anlattığım gibi bir durum ortaya çıkıyor. Kısmet çoğaltma duası vefki tılsımı ayeti muskası yaptırmak sadece belli bir hareketlenmeye neden olabilir. Büyük ihtimal ile yine sonuç alınamayacak ve bozulacaktır. Bu nedenle büyü bozma çalışmaları yapılmalıdır. Hatta yeniden yapılabilecek büyülere karşı tedbir olarak büyüden korunma yaptırılmalıdır.

Doğuştan kısmeti kapalılığı olan kimselerde olabilir. Bunlar genelde üstte bahsettiğim olayların daha ana karnındayken yada doğumda geçişi ile olur. Annede olan bir büyü doğumla beraber çocuğa sirayet edebilir. Veya ailede bulunan uğraklıklar ana rahminde iken yada doğar doğmaz çocuğa geçiş yapabilir. Böyle bu kişi bunlardan kurtulana kadar bu tarz şanssızlıklar kısmetsizlikler terslikler aksililer yaşar. Büyüler ve uğramalar yüzyıllarca nesilden nesile genetik gibi devam edebilir. İşin bir başka boyutu daha vardır. Her gün yeryüzüne ayrı bir ruhaniyet iner. Aynı zamanda bir saat diğer saat ile aynı özellikleri taşımaz. Çocuğun doğduğu gün saat veya doğum anındaki gezegenlerin ters açılarından kaynaklan bir şekilde zararlı varlıkların gelmesi mümkündür. Bu tip durumlar dada kısmet duaları vefkleri ayetleri tılsımları muskaları yetersiz kalacaktır. Yine büyü cin konularında olduğu gibi, bunlardan kurtulmak ve korunmak öncelikli yapılması gereken iş olmalıdır.

Dua ayet esma okuyarak kısmet kapanır mı? Maalesef çok bilgi eksikliği olduğu için zikir yada okunan dualar ayetler konularında yapılan yanlışlıklar eksikliler de kısmet kapalılığına sebep olabilir. Çoğu kişiden bu konuda eleştiri alabilirim. Nedeni basittir. Allah’ın ayetini okuyorum hiç zarar gelir mi? Bende diyorum ye o zaman Allah’ın büyük nimetlerinden 1 kasa ekmek bakalım ne oluyorsun görelim. Yada iç bir kova suyu bakalım neler oluyor. Allah c.c. her şeyi belli bir ölçüde yaratmıştır. Bazı bilinmesi gerekenlere sahip değilseniz zorlamayın. Allah c.c. ayetlerini okumak, o güzel isimlerini okumak zikirdir. Namaz kılmak ta zikirdir. Ona gelince neden duruyorsunuz. Çok kısa anlatayım çünkü konumuz bu değil. Bazı dualar tespihler ayetler okumuş yada duymuşsunuzdur. Bir kısmı Allah Resulü Hz. Muhammed (S.A.S.) tarafından tavsiye edilenlerde vardır. Namazlardan sonra okuduğumuz 33lü tespihi hepiniz bilirsiniz. Hiç düşündünüz mü neden 34 yada 32 değil. Sanırım bir kısmınız demek istediğimi anlamışsınızdır. Manevi âlemde çok kapı vardır. Her sayı ayrı bir kapıya dek gelir. Misal olarak, fatihayı 21 kere okuyup şifa isteyebilirsiniz. 1000 kere okuyup her hacet için uygulayabilirsiniz. Fakat 700 kere okursanız büyünün iadesi için olabilir. Yani yapılan yanlış bir iş size sıkıntı olarak dönebilir. Beddua bahsinde üstte kısaca konuyu açmıştım. Oradan tekrar kısaca bakabilirsiniz. Demek istediğim şu. Siz bilinçsiz, özellikle de yüksek sayılarda kısmet açma esması duası ayeti okumak için uğraşıyorsunuz. Bu kendi kafanıza göre belirlediğiniz bir sayı veya sayısız okudunuz. Ya okuduğunuz sayı beddua yada helak etme ile ilgili bir sayıya, daha açıkçası beddua ile ilgili bir kapıyı zorlamışsa ne olacak. Az önce dediğim gibi aynı esma ayet dua veya salâvat-ı şerife farklı sayılarda kullanıldığında farklı tecelliler ortaya çıkar. Bilerek veya bilmeyerek yaptığınız yanlışlık neticesinde, kısmet duası ayeti esması farklı tecelli edecek. Size böylece dünyalık olarak zararı dokunacak.

Ayrıca yapılan bu tür bilinçsiz okumalardan cin musallatı almak ta mümkündür. Konuyu belki başka bir makalemde açıklarım.

Beddua kısmet kapama açma. Beddualar bahsine gelince çok kısa bir şeyi açıklamam lazım. Havas ilmi ile gördüğünüz konuda duyduğunuz cinler periler ruhaniler ve benzeri bir takım varlıkları duymuşsunuzdur. Bu aslında hep olan bir sistemdir. Fakat çoğu kimse bu sistemden bihaberdir. Bir kere fatiha okusanız da bir kişiye duada etseniz bedduada etseniz aslında yine bir hareketlenme olur. Size çok basit açıklayayım. Gece korunmak için bir kere ayetel kürsi okunması yeterli gelebilir. Bunu bilirsiniz. Çünkü bir kere okunması bile, belli bir sistemi harekete geçirmeye yetebilir. Okuduğunuz 1 ayetel kürsi ile onun müvekkilleri gelip, görevleri gereği sizi korumaya çalışırlar. Öyle onlarca yüzlerce binlerce kere okumanız şart değildir. İşte kişinin ağzından çıkan kelimelerinde böyle maneviyatta karşılığı olabilir. Burada kişinin kendi sahip olduğu ruhaniyet daha çok öne çıkar. Çünkü istediği söylediği veya gözünde canlandırdığı, hatta duygularına göre hareket edecek olan öncelikle kendi ruhaniyetidir. Ve her insanın bir ruhaniyeti zaten mevcuttur. Bu kiminde güçlü kiminde zayıf, hızlı veya yavaş olabilir. Bir kişi size gönülden dua ettiğinde yine bu dediğim şekilde bir yardım gelebilir. Veya size kötülük eden birine beddua ettiğinizde işte bunun gibi bir hareketlenme ile karşı karşıya kalınabilir. Sizin kelimeleriniz ile hareket edip karşı tarafa musallat olan ruhani, o kişinin bütün hayatını mahvedebilir. Birçok kişinin bütün hayatını karartabilen bu olaylar, yapan kişiler için genelde önemsiz bir şeydir. Arası sıra yaşadıklarını düşününce, Allah’ım neydi günahım gibi şeyler söyler. Aslında bir düşünse günahını da hatasını da suçunu da görür. Bu tip durumlarda yine kısmet açma duası vefki tılsımı ayeti muskası yetmeyecektir. Kişideki bedduanın kalkması gerekir. Yoksa sonuca ulaşmak oldukça meşakkatli olacaktır. Ayrıca kul hakkı doğmuşsa ödenmeli, hatta helallik istenmelidir.

Günahlar ile kısmet açma alakası. İşlenen günahlar ile bu tarz sıkıntıların yaşanabileceğini anlatmama gerek yok. Salih Müslümanlar özellikle yaptıkları hataların karşılığını çabuk bulurlar. Bunda özellikle iki ayrı hikmet düşünmek gerekir kanaatimce. Birincisi hatasını çabuk anlayıp tövbe edip dönsün. İkincisi ise cezasını dünyada çeksin ki, ahiret gününde ona sıkıntı olmasın. Gerek rızk gerek kısmet hastalık gibi konularda işlenen günahlarında payı vardır. Haramlardan uzak durup tövbe etmek gerekir. Kul hakkı olan kişilerin hakkını ödemeli ve helalleşmeleri icap eder.

Nazar kısmeti kapatır mı? Evet kapatabilir. Özellikle insanların kötü düşünceler ile bakışları neticesinde insanlar üzerine gelen kötü etki, kişinin bünyesini bozup değişikliklere neden olabilir. Bu bahsettiğim bünye zahiri vücut olmakla beraber manevi bünye de olabilir. Bu konuda her kişinin bir maneviyatının bir ruhaniyetinin olduğundan bahsetmiştim. İşte bu tarz durumda maalesef yine kısmet kapanması ile ilgili sorunlar ortaya çıkabiliyor. Diğer konularda bahsettiğim gibi, bu konuda da nazarı izale eden yani tesirini etkisini ortadan kaldıran çalışmalar yapılması uygundur. Kötü enerji kaldırılmalı, sık nazar değen birisi ise mutlaka korunma yaptırmalıdır. Sadece insanların değil, cinlerin ve hayvanların da nazarı değebilir. Konumuz olmadığı için uzatmıyorum.

Bir konu var ki, bu konuda kısmet duası vefki tılsımı muskası büyüsü pek fayda vermez. Büyüden cinden bedduadan nazardan hatta günahtan kaynaklanan sorunların da çözümü olacağını söylediğim halde bu konu sıkıntılıdır. Çünkü kişi davranışları söyledikleri ile insanları kendinden uzaklaştırır. Anlayacağınız kişi kendi kısmetine kendi de engel olabilir. Bu durumda yapılabilecek tek şey şudur. Ya kişi davranışlarını söylediklerini kontrol edip kendini düzeltecek. Ya da, davranış bozukluğu olan kişinin kendini düzeltmesi için bazı uygulamalar yapılacak.

Bu sayfayı okuyunca ne kadar çok etken varmış deyip hayret ettiğinizi tahmin ediyorum. Fakat durum maalesef böyle. Yine hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri benim farkımla okudunuz.

Kısmet açma duası vefki tılsımı muskası büyüsü hakkında çok kısa bilgiler vereyim. Onları kendi konuları içinde açıklarım. Taşıma içirme, içip yıkanma tütsü yüze sürme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri bakır gümüş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler veya o nesneler de kullanılabilir.

kısmet açma şirinlik vefki duası

Kısmet açma şirinlik vefki duası.

Mesela kilitle kısmet açma oldukça yaygın olarak kullanılır. Bu çeşit vefk tılsım yada muskalar kişilere özel olarak hazırlanabildiği gibi hazır olan ve sadece yazılarak kullanılabilecek çeşitleri mevcuttur. Kısmet açmak için yapılacak olan vefk tılsım yada muskalara usulüne uygun yapılmalıdır. Ayrıca yapılacak olan işlemlerde şirinlik dediğimiz, halkın yada erkek ve bayanların sevgisini çekme formüllerinin de faydası olacaktır. Bu yüzden diğer sayfalarımızda kısmet kapalılığına sebep olabilecek vesilelerin giderilmesi, vede şirinlik gibi yardımcı unsurlarla ilgili konulara çok detaylı olmasa da değinilmiştir.