Kişiye özel vefk yapma

Kişiye özel vefk yapma. Vefklerin kişiye özel yapılması şart mı?

Bazı kişiler ise mutlaka her vefkin kişiye özel yapılması gerektiğini yoksa tutmayacağını çünkü her kişinin doğum tarihinin yapısının ve benzeri şeylerin değişik olduğunu, bu yüzden kesinlikle kişiye özel olması gerektiğini yoksa tutmayacağını iddia ederler.

Aman efendim bunun sadece cahilce ve bilgisizce bir iddia olduğunu açıklayayım. Hemde delilli ispatlı bir şekilde. Havas hoca bir şeyi iddia ediyorsa delilini de verir. Öncelikle kısa biz benzetme yaparak olayı izah edeyim, sonrasında açıklamasını yaparım. Her kişinin bünyesi farklı, boyu kilosu yapısı saç göz ten rengi, hormonal değerleri, dna ve rna ve sayamayacağımız kadar çeşitlidir ve farklıdır. Hani bizim ilim hep genelde zahiri hekimlikle açıklanır ya. Bende zahiri hekimlikle anlatayım. Piyasadaki ağrı kesici üreten firmalara sorunuz. Kişiye özel ağrı kesicimi üretiyorlar. Yoksa ağrı kesicileri ayrı grip için ayrı, yanıklar için ayrı gruplarda belirli ilaçlar mı üretiyorlar. Yada Bayer firmasına sorunuz, kaç tane ayrı aspirin üretiyor. Yoksa her hastalığa yönelik belli başlı ilaçlar mı üretiyorlar. Bu soruyu sorarsanız, veya evet öyle olması gerekir diyenlere ne kadar gülerseniz, bu iddia da o kadar komik ve gülünçtür.

Örneğin antibiyotikler, binlerce çeşidi yok. Her kişiye de ayrı üretilmiyor. Ama doktorlar, kişilerin bünyelerine veya diğer sağlık sorunlarına ve alerji dengesi ve benzeri başka etkenleri de değerlendirerek, belli başlı olanları kullanıyor. Bunlarla birlikte vitaminler ağrı kesici veya hastanın ihtiyacına göre değiştirip desteklerler. Bu kısa izahla hemen hemen aynı dertten olan üç aşağı beş yukarı herkese aynı ilaçların rahatlıkla kullanıldığının ispatıdır. Eğer bu açıklama sizi doyurmadıysa daha açık ve net açıklamalar yapayım.

Vefk ilmi pek çok kitapta yer alır. Vefk nasıl yapılır sadece kitaplardan öğrenilmez. Gizli ilimler hazinesi gibi birkaç kitapta bu konu iddia edilir. Orijinal olan kaynakların çoğunda böyle bir iddia yer almaz. Aksine kaynaklarda kişiye özel den ziyade genel olarak herkese aynı şekilde tatbik edilecek vefkler tılsımlar veya formüller sergilenir. Tabiî ki piyasadaki Türkçe kitaptan vefk yapmasını öğrenen daha doğrusu vefk yaptığını sanan kişiler bu iddialarda bulunur. Birçok sıkıntı istek ve hacet için zaten vefkler mevcuttur. Örneğin büyü bozmak için büyü bozma vefki, kısmet açmak için kısmet açma vefki, cin musallatından kurtulmak için cin musallatı vefki, büyüden kazalardan belalardan korunmak için, korunma vefki, aşık etmek yada bağlamak için aşk ve bağlama vefki, psikolojik sıkıntılar, panik atak depresyon, vesvese, manevi ve ruhsal hastalıklar için vefk, manen yükselmek için, istihare, güzellik şirinlik, şifa ve aklınıza gelebilecek her konuda hazır vefkler mevcuttur zaten. Bunları hazırlayan alimlerin bunlar numunedir, kişiye özel hazırlanması gerekir gibi bir iddiaları olmamıştır. Hatta aynı şekilde uygulanması gerektiği belirtmişlerdir.

Şimdi gelelim delillerle ispatlamaya. İmam ı Gazali hz. leri doğum yapan bir bayanın kolay ve zahmetsiz doğum yapması için 2 tane saksı alınacağını ve alınan bu saksıların bir tanesine rakamlı olan vefkin diğerine ise harfli olan vefkin konulması gerektiğini, vede doğum yapacak olan kişinin ayaklarının bu saksıların içine koyarak, ayaklarını bastırması gerektiğini yazar. Haydi şimdi bunu kişiye özel yapsınlarda göreyim. Ne yapabilecekler merak ediyorum. Hani hepsine okuma yapılması gerekiyor ya ne okuyacaklar onu da merak ediyorum. Şimdi imam-ı Gazali hz. leri mi daha iyi biliyor yoksa bizim internet medyumları mı?

Gelelim diğer örneğe. Aşağıda gördüğünüz vefk yarım baş ağrısı içindir. Ve okuma yapılarak iğne batırılır. Her hanede okunan fatiha sayısı arttırılır. Yani ağrı geçmezse hangi haneye iğne batırılacaksa o hanedeki sayı kadar fatiha suresi ve bir kerede verilen dua okunur. Yani herkese aynı uygulanır. Yok adının ebcedi bulunacakmış, yok doğum tarihine bakılacakmış, yok efendim unsuru kullanılacakmış, yok günlerdir okuma yapılacakmış, buhur yakılacakmış. Hiçbirine gerek yok. Yani tabiri caizse hazır çorba. Suya koy kaynat karıştır, buyurun size çorba. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde. Şimdi diyelimki adamın adı zafer. 1108 kere fatihamı okunacak. Annesinin adını hesaba bile katmayalım, siz anlayın. Artı bu çeşit okumalar çoğu zaman anında netice verir. Bırakın günlerce saatlerce uğraşmayı, anında sonuca ulaşmadır. Tılsımlar konusunda da bu tarz iddia eden çok kişi gördüm. Ama basit bir ayrıntıda bile takıldıklarını gördüm. Onlarda da durum aynıdır. Bahse konu olan vefkimizde budur.

Gelelim diğer bir vefkimize. Cinler le alakalı bu vefki kişiye özel nasıl yapacaklar merak ediyorum. Hatta iddia ediyorum ki nasıl yazılacağını bile bulamazlar. Ne yapacaklar, ebcedini mi ekleyecekler, azimet mi oluşturacaklar? :)

Kaale bile almadığım kişiler için muhteşem bir şey söyleyeceğim. Buyurun size yılın komedi vefk sorusu. Bu görmüş olduğunuz aşağıdaki vefk, yazılıp dükkana asılır. Bu ve bunlar gibi yüzlerce ayetler esmalar tılsımlar ve vefk formülleri vardır. Şimdi bu vefk rızık içindir. Soruyorum, bu vefk mekana özel nasıl hazırlanır. Çünkü kişi değil hedef ve yapılması gereken bulunan mekandır. Binanın yapılış başlangıç tarihini mi hesaplayacaksınız, bitiş gününü mü? Binanın burcuna unsuruna göre mi yapacaksınız? Yada dükkan esma okuyamaz, ayet te okuyamaz. İmanı da olmaz, dinide olmaz, dolayısıyla mekanın inancıda yoktur. Şimdi ticarethaneye yönelik yada dükkana özel vefk nasıl yapılır. Binanın yapım tarihi, boyasının rengi kaçıncı katta olduğu, yerlerin neyle kapladığı, hangi adreste olduğu ve benzeri neler dikkate alınacak. Kaideler neler olacak? Sanırım sadece bu üstteki yazımı okuyanlar bile, gerçekten neyin ne olduğunu anlamıştır.

Gelelim diğer bir konuya, tırnağa yazılan vefkler vardır. O an yazılır ve yolda giden kişiyi çevirmek içindir. Avuca da yazılabilir. Şimdi yolda tanıdığınız yada tanımadığınız, adını bildiğiniz veya bilmediğiniz kişiyi yanınıza getirmek için yapılır. Bırakın doğum tarihini adını bile bilmiyorsunuz ama yanınıza getireceksiniz. Hangi ebcedden hangi burçtan hangi özellikten bahsedebilecekler ki? Artı o kadar bu işi çok iyi bilen ve yapan kişi tanıdım,ve bunların arasında alim denilecek nitelikteki insanlarda vardı. Onların bile böyle bir şeyden söz ettiğini görmedim. Anlayacağınız bir çok vefki yapmak için kişinin değil doğum tarihini burcunu adını bile bilmenize gerek yok. Bu durum tılsımlar içinde geçerlidir. Artık o konuyu da tılsımlarla ilgili bir makalede ele alırım. Bu arkadaşlar bir vefkle dünyayı kurtarırlar. Havas hoca bu ilmi birkaç Türkçe kitaba bakarak, yada internetten birkaç siteye bakarak öğrenmedi. Aksine verdiğim bilgilerle internette bir çığır açtım. Eğer vefk ne demektir, vefk nasıl yapılır bilmek istiyorsanız vefk hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu site size fazlasıyla yeterlidir. Kulaktan dolma ilim olmaz. Yine en doğru bilgiler internette aleminde tek olan Havas hoca tarafından verilmektedir.

Sevdiğinize kavuşmak için, karı koca arasını düzeltmek için, evinizde huzur, sevgilinize kavuşmak için, arayın havas hocayı size sevgiliyi getirme büyüsü, gideni geri döndürme büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü dedikleri bağlama vefki, bağlama tılsımı, aşk vefki ve aşk tılsımı yapsın, sevdiğiniz geri dönsün.

İddia ediyorum, bütün siteleri inceleyin, bu kadar detaylı bilgi veren, yaptığı onlarca vefki tılsımı sergileyebilen bir başkasını bulamazsınız. Aklın yolu bir. Aklınız ‘’Havas Hoca’’ diyecektir. Bütün sıkıntılarınızda yardımcı olsun. Öğleden sonra 0541 683 38 10 numaralı telefondan gece 23:00 e kadar ulaşabilirsiniz. Havas Hoca 

Sevdiğinize kavuşmak için, karı koca arasını düzeltmek için, evinizde huzur, sevgilinize kavuşmak için, arayın havas hocayı size sevgiliyi getirme büyüsü, gideni geri döndürme büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü dedikleri bağlama vefki, bağlama tılsımı, aşk vefki ve aşk tılsımı yapsın, sevdiğiniz geri dönsün.

İddia ediyorum, bütün siteleri inceleyin, bu kadar detaylı bilgi veren, yaptığı onlarca vefki tılsımı sergileyebilen bir başkasını bulamazsınız. Aklın yolu bir. Aklınız ‘’Havas Hoca’’ diyecektir. Bütün sıkıntılarınızda yardımcı olsun. Öğleden sonra 0541 683 38 10 numaralı telefondan gece 23:00 e kadar ulaşabilirsiniz. Havas Hoca

Arama kelimeleri:

WordPress theme: Kippis 1.15