Taklitlerimden Sakının

Havas Hoca taklitlerine karşı sizi uyarıyor. Öncelikle 1. olarak açık ve net şunu ifade edeyim. Dolandırılmak istemiyorsanız, taklitlerimden uzak durun. Çin malı çakma medyumlarla hocalarla bu işler olmaz. Havas Hocanın Taklitlerinden sakının.Bu makalemi okuyunca çok şaşıracaksınız. Ne kadar çok taklidim varmış, ben bile şaşırıyorum, vede bu taklitlerime her geçen gün yenileri ekleniyor. Kendinize bir iyilik edin ve taklit çin malı hoca ve medyumlardan uzak durun. Havas hoca internet aleminde yeni bir devir açmıştır. Bütün medyum hoca yada büyü üzerine kurulmuş sitelerde medyumum hocayım büyücüyüm diyenler hep yaparız ederiz demişler, fakat iş marifetlerini sergilemeye gelince, bir şey sergileyememişlerdir. Herkes vefk yapıyorum, tılsım yapıyorum, muska yapıyorum, büyü yapıyorum yada büyü bozuyorum derken, ne hikmetse yaptıklarını bir türlü sergileyememişlerdir. Havas hoca yeni bir çağ açarak internet âleminde tek olmayı başarmıştır. Çünkü yapmış olduğu pek çok çalışmanın bir kısmı numune, bir kısmı gerçek olarak hazırlanıp siteye onlarcasını konmuştur. Konan vefk tılsım gibi bir takım işlemler ise ihtiyacı olan kişiye hazırlandıktan sonra taratılıp, gizliliğe saygı çerçevesinde isim yerleri gizlenmek suretiyle veya gizli kalması gereken birtakım sırlar ve bilgiler gizlenerek yayımlanmıştır. Hiç kimsenin yapamadığı bu maharetleri sergileme işi çıkınca haliyle işin rengi değişti. Kendileri ancak bir kısmı benim el yazım olan, zamanında forum sitelerinde yayımladığım, formülleri yayımlıyorlar. Bazı kitapların sayfalarını taratıp sitelerine koymuşlar. Birde dikkat ederseniz hemen hemen hepsinde belli başlı resimler vardır. Bir kısmı da sağdan soldan bazı mahalle arası hocaların yaptıklarını taratıp sitelerine koymuşlardır. Madem tabiri caizse kırk yıllık hocaysanız, neden kendiniz yazamıyorsunuz?

Artı ben internette makale siteleri açmadan önce forumlarda insanlara yardımcı oluyordum. Bilmedikleri yerleri öğretiyordum, soruları cevaplıyordum, insanlara yardımcı oluyordum. Hatta yazı yazdığım forum sitesinde, medyum derman oluyorum diyen birini rezil ederek cehaletini ortaya sermiştim. Çünkü hiçbir şey bildiği yok ki, benimle bilgi yarıştırsın. Biraz daha ilerleyen zamanlarda, Rabbimin takdir ettiği bir takım güç yetenek ve ilimle, insanlarla telefonda konuşurken bile bazı büyülerin bozulması, bazı cin peri veya benzeri ruhani musallatların bozulması veya çıkarmaya veya toplamaya başladım. Özellikle bu yaptığım müdahale şok edicidir. Medyumum hocayım diyenlerin anca rüyalarında bile zor görebilecekleri bir güçtür, ilimdir yetenektir.

Yalan dolan, garanti verme olayı yoktur. Havas hocayı arayan kandırılmaz, dolandırılmaz. Şuna emin olunki garanti vermediğim için çok kişi benimle çalışma yapmadı. Lakin bunların bir kısmı yine döndü dolaştı önünde sonunda yine benimle çalışmak istedi. Bazı cin musallatı ve büyü bozma olaylarında taahhüt veriyorum. Eğer hastanın işi olmazsa, yani cin musallatı gitmezse veya büyüsü bozulmazsa parasını iade ederim.

Haliyle havas hoca bir otorite bir marka haline gelmiştir. Bu sebeple taklitleri çıkmaya başladı. Gerek hazırladığım makalelerim gerek daha önceden forumlarda kullanmış olduğum çeşitli vefkler tılsımlar muskalar hatta Havas hoca ismi bile başkaları tarafından kullanılmaya başlanmıştır. başka makalelerimde havas hocanın kendisi olduğunu iddia eden bir şarlatandan uzun uzun bahsetmiştim zaten, o konuyu tekrar açmak yerine kısa kesiyorum. Adam tutturmuş havas hoca benim. Güler misin ağlar mısın? Diğerleri ise makalelerimi çalıp yayımlıyorlar, daha önce forum sitelerinde kullandığım vefkleri tılsımları yayımlıyorlar. Hatta facebook ta bile havas hoca, havas hoca kesin çözüm gibi benim adımı kullanıyorlar. Bu yüzden benimle sadece telefonla iletişime geçebilirsiniz. Kesinlikle facebook, msn veya başka yollardan benimle iletişime geçmeye çalışmayınız. Sms atmayınız o kadar geniş vaktim yoktur. Şimdi beni taklit edenlerin gerek adımı gerek yapmış olduğum vefkleri tılsımları, gerekse makalelerimi kullananları gösterelim.

En başta en son taklidimi göstereceğim. Kendilerine isim bile bulmaktan acizler, 40 yıldır herkese her derde deva oluyorlar. Önce kendine dermanın olsunda bir isim bul. Şahsıma tescilli ismi kullanıp daha girişte hırsızlığa başlamış. E haliyle ünlü olmanın, iyi olmanın dezavantajı budur. Çin malı havas hoca çıkar karşınıza. Hepiniz bilirsiniz, çin malları genelde adi ucuz çürük, bir işe yaramaz, beş para etmez olur. Aman ha taklitlerimden uzak durun, benden uyarması.

havas hoca taklit 2014

Çin malı havas hoca.

Öncelikle site açıp zamanında isim kısmına havas hoca diyen, hatta başka sitelere utanmadan havas hoca diye reklâm veren birinden bahsetmiştim. Dikkat dolandırılmayın başlıklı makalemde bu sahtekârdan bahsetmiştim. Sitesinde kendisini havas hoca olarak tanıtan bu zat benim ünümü kullanarak bir şeyler yapmaya çalışmıştır. Artı kendini peygamber olarak tanıtan birisiydi ki; anlayın ne demek istediğimi. Taklidimin bir zamanlar kullanmış olduğu sitedeki resmi ve başka bir forumda bir zamanlar kullandığı reklam banneri. Şu an ondan kurtulduk çok şükür. Bilgilendirme amaçlı olsa da görünüz.

Havas hoca taklidi.

Havas hoca taklidi.

Diğer siteleri göstermeden önce facebook taki taklitlerimi göstereyim. Buyurun adımı kullanan bir sahte havas hoca profili. Hemde kesin çözüyormuş…

havas hoca facebook taklit

Medyum havas hoca facebook taklidi.

Bu ise başka bir taklidimdir ki, insanları yanıltmak için havashoca.com damgası olan resim koymuş vede o profilde bana ait değildir.  Havashoca.com yazdığına aldanmayın.

Havas Hoca Facebook.

Havas Hoca Facebook taklitlerinden.

Adımı kullanmayıp zamanında forumlarda yayımlamış olduğum vefkler yada tılsımlarda medyumla tarafından kapış kapış kullanılıyor. Ne yapsınlar maharet havas hocada olunca, onlara da hazırı kullanmak kalıyor. Beklide forumlarda yayımladığım ilk vefk buydu, vede 3-4 yıl olmuştur belki.

havas hoca taklit 3

Havas hoca el yazısı El Fettah vefki şerifi.

Şu andaki sitemde de kullandığım bu vefki göreceğiniz gibi yine başka medyum yada hoca kisvesi altındaki kişiler tarafından kullanılıyor. Gitmişler facebook ta profil resmi olarak kullanıyor. Garantili çözüm sunuyormuş. Sizce neyin garantisi olabilir bu? Profil resmi budur.

havas hoca taklit 5

Bu arada, sözde medyum 26 yıldır falan insanların dertlerine çare bulup, sevenleri kavuşturuyormuş. Çok etkili büyü vefk tıslım yapıyormuş. Vede türkiyenin en iyi medyum hocasıymış! Üstüne üstlük dine aykırı hiçbir şey yapmıyormuş? Bir ara birisine işlem yapmıştım, ne hikmetse el yazım olan bu tılsımlar bir hastamın uyarısı üzerine başka bir medyum sitesinde yayımladığını öğrendim. Yolladığım bakır ve kağıtlara yazdığım işlemlerin resmi çekilmiş, bakır büyüsü, sevdiğini getirme büyüsü, kavuşturma büyüsü, bağlama büyüsü gibi isimlerle yayımlamış. Haliyle bende sitemde sözkonusu durumu ifşa edince, benim tılsımlarımı değiştirmiş. Sanırım başka bir yerlerden daha bir şeyler koymuş. Fakat ekran resimlerini alıp, kaydettiğim resmi buradada yayımlamayı uygun gördüm. Yani türkiyenin en iyi medyum hocası olduğunu iddia eden zatlar bile benim yaptıklarımı yayımlıyor, ve siz sevgili ziyaretçilerime söz konusu printi yayımlıyorum.

Havas hoca dolandırıcı sahtekar medyumlara karşı.

Havas hoca dolandırıcı sahtekar medyumlara karşı.

Gelelim makale hırsızlarına, yazdığım makaleyi bile çalmışlar. İnsanda az bir şey bilgi olurda yazar. Alışmışlar sağdan soldan kopya çekmeye, bir şey bilmeyip de insanları kandırmaya. Bu vatandaş hocada benim sitemdeki makalelerimi kopyalayıp, birde KENDİNİ İNSANLIĞA ADAMIŞ TEK MEDYUM olarak ilan etmiş. Siz karar verin kendini neye adadığını. Kısmet vefki diye açtığı sayfada, benim rızık şans baht talih açma için hazırlamış olduğum makalemi çalmış. Gözünüzle görünüz.

Havas hoca şikayet.

Havas hoca taklitleri.

Diğer sayfasındada aynı, fakat onuda aşk bağlama vefki deyip yine benim hazırlamış olduğum makalemi çalıp yayımlamış.

Havas hoca şikayet.

Havas hoca şikayet.

Madem o kadar alıp sitene koyuyorsun, bari isim ve telefon yerlerinede benim adımı telefon numaramı da yazsaydında, tam olsaydı.

Gelelim daha önce yayımlamış olduğum vefklerin veya tılsımların kullanımına.

Öncelikle yıllar önce bir forum sitesinde paylaşmış olduğum vefke. Bir hoca arkadaşımla görüşmem sonrasında forumdan o vefki kaldırmıştım. Fakat malum olmak üzere forumlarda yayımlananlar hemen başka sitelere kopyalanıp dağıtılıyor. Ben söz konusu vefki kaldırdığım halde birçok medyum hoca ve büyü sitelerinde yayımlanmaktadır. Sadece vefk değil, aynı zamanda yayımlamış olduğum diğer vefk yada tılsımları da yayımlamaktadırlar. Daha önce hazırlamış olduğum internette yayımlamış olduğum vede başkaların sitelerine koymuş olduğu bir vefk. Bu vefk şu anda kendi sitelerimde aynısı olmamak kaydıyla yayımlanmaktadır.

Havas hoca şikayet ve çözümler için arayın, taklitlerinden uzak durun.

Havas hoca şikayet ve çözümler için arayın, taklitlerinden uzak durun.

Tahmin edeceğiniz gibi o formül yine benim el yazımdır, ve bu ve diğer sitelerimde sergiliyorum.

Şirinlik vefki duası tılsımı gerçeği.

Şirinlik vefki duası tılsımı gerçeği.

Sıradaki vefkim ise yine başka bir medyum tarafından kullanılan, yine benim çizmiş olduğum bir vefktir. Bu medyum arkadaşada bugüne kadar güvenen hiç kimseyi üzmemiş. Anasayfaya baktığımızda ise birkaç siteden kopyalanmış vefklerle beraber yine benim el yazım olan vefkimi yayımlamış. Renkli yayımlayamamış çünkü vefkin içinde sitemin adresi vardı. Daha önceden havas hoca logosunu şeffaf yapıyordum. Böyle olaylar olunca tamamen baskın yapmak zorunda kaldım. Siyah beyaz yapıp site adı yazan yerleri silmiş ki sitemin adresi belli olmasın.

havas hoca facebook taklit8

Havas hoca şikayet dolandırıcı yorumlar.

Söz konusu bu vefkte şu anda kısmet açma ve şirinlik vefki olarak sitemde yayımlanmaktadır. Söz konusu el yazım olan ve başka medyum sitesinde yayımlanan vefk budur.

havas hoca gerçek-1

Havas Hoca el yazısı gerçek vefk.

En son resmi ruhsatlı bir medyum hocaya. Arkadaş resmi ruhsatlıymış vergi levhalı medyummuş. Ama ne hikmetse ruhsatı alırken vefk yapmasını öğretmemişler. Çıraklık okulundan gidip belge almaya kalksaydı belki orada öğretirlerdi diyerek klasik olayı bir kez daha göstermek durumunda kalıyorum. Sitesinde büyüttüğünüzde daha net görürsünüz.

havas hoca taklit vergi levhalı resmi medyum

Başka bir medyum havas hoca taklitçisi.

Hemen kendi yazdığım gerçeğini sergileyeyim ki, aklınızda soru ve kuşku kalmasın. İşte bunun gibiler yüzünden havashoca yazısını koyu yaptım. Eskiden şeffaf olduğu için net olarak okunabiliyordu.

havas hoca taklit vergi levhalı resmi medyum-2

El yazım olan vefki şerif budur.

Daha vardır mutlaka, şimdilik gözüme çarpan bunlar. Size diyeceğim şudur ki; taklitlerimden uzak durun. Çakma hocalardan çin malı medyumlardan uzak durun. Onlar anca orjinal olanları taklit ederler, ve bir işede yaramazlar. Fayda yerine zarar gelir. Bu kadar taklitçim varsa eğer ‘’Vay beeee’’ demek gerekir. Siz, siz olun havas hoca dan başkasını aramayın. Durum gördüğünüz gibi vahim. Sizde dertlerinize derman bulunması ve çare aranması için bakıyorsanız, havas hoca özüyle sözüyle size yardım etmeye çalışacak bulabileceğiniz, en iyi iş yapacak olan kişidir, Biiznillahi Teala. 0541 683 3810 numaralı telefondan saat 13:00 ten saat 23:00 e kadar arayabilirsiniz. Arayın Havas Hoca sizinde dertlerinize derman bulsun.