Rızk Açma

Rızk açma duası muskası tılsımı büyüsü vefki yöntemleri yolları. İş güç rızk neden kapanır bereket duası müşteri celbi? Bana ait olan siteler haricinde başka yerde bulamayacağınız bilgiler verdim. Çalışma yapacağını medyum hoca yanlış yaparsa daha kötü sonuçlar doğurabilir. Rızık nasıl açılır diye uğraşırken daha da kapatabilirsiniz. Rızk açan medyumlar hocalar arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

İş güç rızık kısmet açmak için el fettah vefki.

Bir takım kişiler iş bulma konusunda sıkıntı yaşar. Bir kısmı iş bulur çalışır kazancında bereket olmaz. Yine bir kısmı vardır ki, işyeri ticarethanesi vardır, fakat müşterisi azdır. Veya çok müşteri gelir iş yapamaz. Anlaşma satış olsa bile başka pürüzler çıkarak satış bozulur. En nihayetinde sürekli bir eskiye gidiş, zarar söz konusu olur. İstediğiniz kadar düzgün çalışın, veya en kaliteli malı en ucuza verin, sonuç pek değişmez. Tam oldu olacak, araya torpil koyduk yarın ödeyecek gibi düşüncelerin peşinden bozulmalar oluyorsa ilk aklınıza gelecek olan şey bu olmalı. İş güç rızk kapalılığı bağlılığı. Bu tür şeylerde aç kalırsınız veya hiç kazanamayacaksınız iş bulamayacaksınız diye bir şart söz konusu değildir. Fakat kazancınız veya maddiyatınız olması gerekenden daha az ve zor olacaktır.

Dükkanda ticarethanede bereket müşteri kazanç duası muskası vefki tılsımı.

Bunlar yapılmış olan bir büyü bazen cin musallatı yâda nazar beddua yerine getirilmeyen adak gibi durumlardır. Bu tip bir durumdan dolayı terslikler aksilikler oluyorsa, bu durum tespit edilmedir. Sebep bulunduktan sonra, o sorun giderilmelidir. İnsana yapılan özellikle de iş güç rızk kapama büyüsü kazanca rızka engel olur. Bu etki nedeniyle bir türlü yolunda gitmez. Diyelim ki kazanç iyi. Hiç önemli değil, para geldiği gibi gidecek bir yer bulur. Bazı zamanlarda yada bazı kişilerin iş güç rızk kazanç konumlarında ardı arkası kesilmeyen aksilikler terslikler bereketsizlikle maddi kayıpla kazançta azalmalar meydana gelir. İş güç rızkı çoğaltma artırma ve rızık bağı açma şeklinden 2 ayrı rızk açma yolları yöntemleri vardır. Eğer aşağıda sayacaklarımdan herhangi birisi mevcutsa eğer mutlaka o problem giderilmelidir. Eğer kapalılık çözülmez ise bazı hareketlenmeler olabilir. Lakin sonuç almak zor olur. Yani müşteri iş teklifi artabilir, fakat sonuçta çok değişen bir şey olmaz. Bu nedenle manevi etkilerden temizlenmeleri gerekir. Rızk kazanç ticaret çoğaltma değil, iş güç rızk bağı açma çözme duası vefki tılsımı muskası yolları yöntemleri yapılmalıdır.

Bu bilgiler sizin için konu hakkında açıklayıcı olmuştur. Şimdi rızk neden kapanır bağlanır sebeplerdir gibi konulara değineyim. Böylece sebepleri çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Cin musallatı ile rızk darlığı. Cinler periler cazılar ifritler hadimler hüddamlar gibi ruhsal olan yani manevi varlıklar neticesinde olan bir durum vardır. Bunların tasallut olduğu insanlardaki en belirgin etkilerden biridir iş güç rızk bağlılığı. Bu durumdaki kişileri için öncelikli olan, cin musallatı tedavisi ile kurtulmaktır. Sadece iş güç rızk duası vefki tılsımı muskası gibi yöntemler kullanmak pek faydalı olmaz. Nedeni şudur. Yapılan işlemlerle ortaya çıkacak sonuç şu şekilde olacaktır. İş bulma gelen müşteri olacak hatta eskisinden de fazla olabilir. Görüşülen kişilerin sayısında artışlar olabilir. Anlaşma uzlaşma yoluna da gidilmiş olabilir. Fakat sonuç yine de zor neticelenir. Bunun sebebi ise musallat olan cinler yine etken olup bozulmasına vesile olur. Hepsinde aynı olmamakla birlikte genelde böyle olur. Bu sebeplerden dolayı önce cinlerden kurtulmak gerekir. Hatta kurtulduktan sonra korunma yaptırılmalıdır ki, geriye dönüşler olur. Böylece ilerleyen zamanlarda aynı tehlikeye maruz kalınmasın.

Rızık duası vefki.

Büyü ile iş güç rızk bağlanması kapanması. Yapılan büyüler de insanlar üzerinde bu tip etkilere sebep olur. Rızk bağlama büyüsü yapılması şart değildir. Çünkü cinler ile olan kısımda bahsettiğim gibi bu durumda yeni benzer sıkıntılar olur. Örneğin sizi aşık etmek için yapılan büyüler sadece aşık etme değil, aynı zamanda buna benzer sorunlar bağlılıklar çıkarabilir. Kişinin rızkında nasip ve kısmetlerinde terslikler aksilikler ortaya çıkar. Çoğunuz yapılan büyüden dolayı cinlerin çoğunlukla geldiğini bilir. Bunlarında muhakkak ayrıca bu konuda engellemeleri olacaktır. Yine cinler bahsinde anlattığım gibi bir durum ortaya çıkıyor. Rızk açma çoğaltma duası vefki tılsımı ayeti muskası yaptırmak gözle görülür bazı olumlu gelişmeler yaşanmasına sebep olabilir. Fakat yüksek ihtimalle ile sonuç alınamayacak ve bozulacaktır. Bu nedenle büyü bozmak gerekir. Bununla beraber yeniden yapılabilecek büyülere karşı tedbir olarak büyüden korunma yapılmalıdır.

Doğuştan rızk bağlılı kapalılığı açmak. Bazı kişilerin doğumuyla gelen ağırlıklar olur. Bunlar genelde üstte bahsettiğim olayların daha ana karnındayken yada doğumda geçişi ile olur. Annede olan bir büyü doğumla beraber çocuğa geçiş yapabilir. Ailede bulunan uğraklıklar ana rahminde iken yada doğar doğmaz çocuğa uğrama olabilir. Bu çeşit bir etkiye maruz kalan insanların mutlaka kurtulması lazım. Çünkü bu etkilerden kurtulana kadar bu çeşit şanssızlıklar kısmetsizlikler terslikler aksilikler olur. Büyüler ve uğramalar yüzyıllarca nesilden nesile geçebilir. Diğer bir konuya da değineyim. Her gün yeryüzüne diğer gezegenlerden ayrı bir ruhaniyet iner. Aynı zamanda bir saat diğer saat ile aynı özellikleri taşımaz. Çocuğun doğduğu gün saat veya doğum anındaki yıldızların açılarından kaynaklan bir şekilde zararlı varlıkların gelmesi mümkündür. Bu çeşit durumlarda ise iş güç rızk duaları vefkleri ayetleri tılsımları muskaları genelde yetersiz kalır. Bu durumda ise büyü cin konularında olduğu gibi, bu olumsuz etkenlerden kurtulmak ve korunmak ilk yapılması gerekendir.

Dua ayet esma okuyarak rızk kapanır mı? Bu konularla ilgilenilmedi için çok bilgi eksikliği olduğu için zikir yada okunan dualar ayetler konularında yapılan yanlışlıklar eksikliler de kısmet kapalılığına sebep olabilir. Çoğu kişiden bu konuda eleştiri alabilirim. Nedeni basittir. Allah’ın ayetini okuyorum hiç zarar gelir mi? Bende diyorum ye o zaman Allah’ın büyük nimetlerinden 1 kasa ekmek bakalım ne oluyorsun görelim. Yada iç bir kova suyu bakalım neler oluyor. Allah c.c. her şeyi belli bir ölçüde yaratmıştır. Bazı bilinmesi gerekenlere sahip değilseniz zorlamayın. Allah c.c. ayetlerini okumak, o güzel isimlerini okumak zikirdir. Namaz kılmak ta zikirdir. Ona gelince neden duruyorsunuz. Çok kısa anlatayım çünkü konumuz bu değil. Bazı dualar tespihler ayetler okumuş yada duymuşsunuzdur. Bir kısmı Allah Resulü Hz. Muhammed (S.A.S.) tarafından tavsiye edilenlerde vardır. Namazlardan sonra okuduğumuz 33lü tespihi hepiniz bilirsiniz. Hiç düşündünüz mü neden 34 yada 32 değil. Sanırım bir kısmınız demek istediğimi anlamışsınızdır. Manevi âlemde çok kapı vardır. Her sayı ayrı bir kapıya dek gelir. Misal olarak, fatihayı 21 kere okuyup şifa isteyebilirsiniz. 1000 kere okuyup her hacet için uygulayabilirsiniz. 789 kere okuyup şifa içinde yapabilirsiniz. Fakat 700 kere okursanız büyünün iadesi için olabilir. Yani yapılan yanlış bir iş size sıkıntı olarak dönebilir. Beddua bahsinde üstte kısaca konuyu açmıştım. Oradan tekrar kısaca bakabilirsiniz. Demek istediğim şu. Bilinçsiz özellikle de yüksek sayılarda ve belirli niyetler edilerek okunan iş güç rızk açma esması duası ayeti okumak için uğraşıyorsunuz. Bu kendi kafanıza göre belirlediğiniz bir sayı veya sayısız okudunuz. Ya okuduğunuz sayı beddua yada helak etme ile ilgili bir sayıya, daha açıkçası beddua ile ilgili bir kapıyı açarsa sonucu bir düşünün. Az önce belirttiğim gibi aynı esma ayet veya dualar farklı sayılarda kullanıldığında değişik etkiler olabilir. Yapılan yanlışlık sonucunda iş güç rızk duası ayeti esması farklı tecelli edecek. Size böylece zararı dokunabilir.

Ayrıca yapılan bu tür bilinçsiz okumalardan cin musallatı almak ta mümkündür. Konuyu belki başka bir makalemde açıklarım.

Beddua iş güç rızk kapama açma. Beddualar bahsine gelince çok kısa bir şeyi açıklamam lazım. Havas ilmi ile gördüğünüz konuda duyduğunuz cinler periler ruhaniler ve benzeri bir takım varlıkları duymuşsunuzdur. Bu aslında hep olan bir sistemdir. Fakat çoğu kimse bu sistemden bihaberdir. Bir kere fatiha okusanız da bir kişiye duada etseniz bedduada etseniz aslında yine bir hareketlenme olur. Size çok basit açıklayayım. Gece korunmak için bir kere ayetel kürsi okunması yeterli gelebilir. Bunu bilirsiniz. Çünkü bir kere okunması bile, belli bir sistemi harekete geçirmeye yetebilir. Okuduğunuz 1 ayetel kürsi ile onun müvekkilleri gelip, görevleri gereği sizi korumaya çalışırlar. Öyle onlarca yüzlerce binlerce kere okumanız şart değildir. İşte kişinin ağzından çıkan kelimelerinde böyle maneviyatta karşılığı olabilir. Burada kişinin kendi sahip olduğu ruhaniyet daha çok öne çıkar. Çünkü istediği söylediği veya gözünde canlandırdığı, hatta duygularına göre hareket edecek olan öncelikle kendi ruhaniyetidir. Ve her insanın bir ruhaniyeti zaten mevcuttur. Bu kiminde güçlü kiminde zayıf, hızlı veya yavaş olabilir. Bir kişi size gönülden dua ettiğinde yine bu dediğim şekilde bir yardım gelebilir. Veya size kötülük eden birine beddua ettiğinizde işte bunun gibi bir hareketlenme ile karşı karşıya kalınabilir. Sizin kelimeleriniz ile hareket edip karşı tarafa musallat olan ruhani, o kişinin bütün hayatını mahvedebilir. Birçok kişinin bütün hayatını karartabilen bu olaylar, yapan kişiler için genelde önemsiz bir şeydir. Arası sıra yaşadıklarını düşününce, Allah’ım neydi günahım gibi şeyler söyler. Aslında bir düşünse günahını da hatasını da suçunu da görür. Bu tip durumlarda yine iş güç rızk açma duası vefki tılsımı ayeti muskası yetmeyecektir. Kişideki bedduanın kalkması gerekir. Yoksa sonuca ulaşmak oldukça meşakkatli olacaktır. Ayrıca kul hakkı doğmuşsa ödenmeli, hatta helallik istenmelidir.

Günahlar ile iş güç rızk açma alakası. Yapılan haramlar, işlenen günahlar ile de bu tip problemlerin yaşanabileceği aklınıza gelmiştir. Bu konularda özellikle Salih mü’minler yaptıkları hatanın karşılığını çabuk bulurlar. Benim bu duruma karşı iki düşüncem vardır. 1. olanı, Salih müslümanın hatasını çabuk anlayıp tövbe edip tekrar etmemesi. 2. olanı ise cezası azabı bu dünyada verilsin. Böylece huzur mahşerde o günahtan azap çekmesin. Gerek rızk gerek kısmet hastalık gibi konularda işlenen günahlarında payı vardır. Haramlardan uzak durup tövbe etmek gerekir. Kul hakkı olan kişilerin hakkını ödemeli ve helalleşmeleri icap eder.

Nazar işi gücü rızkı kapatır mı? İnsanların veya diğer canlıların bakışları ile gelen kötü enerji veya etkiye nazar diyoruz. Nazar aslına bakmak demektir. Nazar etmek deyimi de bunu ifade eder. Özellikle insanların kötü düşünceler ile bakışları neticesinde insanlar üzerine gelen kötü etki, kişinin bünyesini bozup değişikliklere neden olabilir. Bu bahsettiğim bünye zahiri vücut olmakla beraber manevi bünye de olabilir. Bu konuda her kişinin bir maneviyatının bir ruhaniyetinin olduğundan bahsetmiştim. İşte bu tarz durumda maalesef yine iş güç rızk kapanması ile ilgili sorunlar ortaya çıkabiliyor. Diğer konularda bahsettiğim gibi, bu konuda da nazarı izale eden yani tesirini etkisini ortadan kaldıran çalışmalar yapılması uygundur. Kötü enerji kaldırılmalı, sık nazar değen birisi ise mutlaka korunma yaptırmalıdır. Bununla birlikte iş güç rızk açma duası muskası vefki tılsımı gibi çalışmalar yaptırmak oldukça yerinde olur. Sadece insanların değil, cinlerin ve hayvanların da nazarı değebilir. Konumuz olmadığı için uzatmıyorum.

Bir konu var ki, bu konuda iş güç rızk açma duası vefki tılsımı muskası büyüsü çok işe yaramaz. Büyüden cinden bedduadan nazardan hatta günahtan kaynaklanan sorunların da çözümü olacağını söylediğim halde bu konu sıkıntılıdır. Çünkü kişi davranışları söyledikleri ile insanları kendinden uzaklaştırır. Çalışmak istemez tembeldir. Az çalışıp çok kazanmak ister. O patron olmalıdır işçi değil. Gelen işleri beğenmez. Kısa sürede ya çıkar, yada çıkarılır. Yani kendi rızkını kendi kapatır. Bu durumda yapılabilecek tek şey şudur. Tembelliği bırakıp düzgünce ekmek parası için çalışması gerektiğini idrak edip kabullenecek. Ondan sonra bu konuda çabalayacak. Veya bu hallerin kalkması ve onun bu konuda düzeltmesi için bazı çalışmalar yapılacak.

Yazdıklarımı buraya kadar okumuşsanız eğer bu kadar çok sorunu ve çözümü görünce şaşırdığınızı düşünüyorum. Maalesef durum böyledir. Yine hiçbir yerde bulamayacağınız bilgileri benim farkımla öğrendiniz

İş güç rızk açma duası vefki tılsımı muskası büyüsü hakkında kısaca. Diğer konuları, onlarla ilgili olan kendi konuları içinde açıklamasını yapayım. Taşıma içirme, içip yıkanma tütsü yüze sürme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Herhangi bir ayet dua esma salavat-ı şerife okunması olanlar olabilir. Bununla beraber hiçbir şekilde okunması olmayan çeşitleri de vardır. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kâğıt deri bakır gümüş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. Bu çeşit vefk tılsım yada muskalar  kişilere özel olarak hazırlanabildiği gibi hazır olan ve sadece yazılarak kullanılabilecek çeşitleri mevcuttur. İş güç rızk açmak için yapılacak olan vefk tılsım yada muskalara kurallarına uygun olarak yapılmalıdır. Ayrıca yapılacak olan işlemlerde şirinlik dediğimiz, halkın yada erkek ve bayanların sevgisini çekme formüllerinin de faydası olacaktır. Bu yüzden diğer sayfalarımızda iş güç rızk kapalılığına sebep olabilecek vesilelerin giderilmesi, vede şirinlik gibi yardımcı unsurlarla ilgili konulara çok detaylı olmasa da değinilmiştir. Bu insanların size sevgi ve muhabbetinin çekilmesi konusudur. İnsanların gözüne daha güzel görünecek ve muhabbetlerinin sevgilerinin size daha çabuk çekileceğini düşünün. Böylece iş bulmanız da kolaylaşır satış ve ticaret yapmanız da kolaylık olur.