Çalışmalarım

Havas Hoca Çalışmalarım. Çalışma alanlarımın başlıcaları şunlardır:
1- Aşk muhabbet sevgi konuları. Ayrılan sevgilileri birleştirme, nişanı atmış bozulmuş olanları tamir etme, karı koca arasını düzeltme, kaçan giden kişileri geri döndürme.
Not: Boşanmış olan eşler ve eşcinsel ilişki, başkasıyla evli olanları aşık edip bağlama gibi çalışmaları asla yapmam, teklif dahi etmeyin. (Kötü konuşabilirim)
2- Dargınları küsleri barıştırma, ve aile için huzurun geçimin olması.
3- Kız istendiğinde verilmeyen kızın verilmesi, evliliğe karşı çıkan ailelerin veya diğer kişilerin ikna edilmesi.
4- Bütün insanların halkın veya bütün bayan yada erkeklerin gözüne şirin güzel hoş ve heybetli görünmek, konuşmaların tesirli olması.
5- Karı koca nişanlı sevgili gibi kişilerin ayrılmasına veya boşanmasına aralarının açılmasına sebep olan diğer bayan ve erkekler ile soğutma ayırma.
6- Aleyhinizde konuşan gammazlık eden dedikodunuzu yapan, size sürekli kötü konuşan hakaret eden kişilerin dillerini bağlama.
7- Gözü hep dışarıda olan zinaya düşkün, alkol bağımlısı kişileri kurtarma.
8- Cin, peri hadim hüddam ve diğer ruhani musallatların çıkarılması uzaklaştırılması, aynı zamanda onlara karşı korunmak.
9- Papaz adat kanı sabun düğüm mezara gömülen, aileden genetik olarak sirayet eden çok eski büyüler de dahil, hepsinin bozulması. Bir daha büyü tutmaması için korunma.
10- Nasip kısmet, rızık, iş güç, talih gibi şanssızlıklara tersliklere sebep olan bağlılıkların çözülmesi ve rızkın kısmetin artması.
11- Erkeklik veya kadınlık bağının açılması, eşler arası cinsel sorunların giderilmesi.
12- Nazarın tesirlerinin giderilmesi ve korunma
13- Cin peri insan düşman büyü sihir nazar kaza ve belalardan koruyacak genel korumalar.
14- Sara ve her türlü bedeni hastalık için ve baş göz kulak karın bel ağrısı migren romatizma ve her türlü ağrı sancının şifası.
15- Tıbbın aciz kaldığı hastalıklar,
16- Aklını yitirenler, panik atak psikolojik sorunları olanlar uyku bozukluğu olanlar.
17- Hayatta ve imtihanda başarılı olmak için yapılan çalışmalar.
18- Hafızasının kuvvetlenmesini isteyenler.
19- Uyku düzeni bozuk olanlar.
Bunlarla birlikte, sayamadığım nice sorunlar için çalışmalarım vardır. Sizinde ne sıkıntınız veya isteğiniz varsa bana ulaşın.
İsra 82. Ayetinde Allah c.c. şöyle buyurur. Ve nunezzilu minel kur’ani ma huve şifauv ve rahmetul lil mu’minine ve la yeziduz zalimine illa hasara. ”Biz Kur’an’dan, mü’minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz. Zalimlerin ise Kur’an, ancak zararını artırır.”
Sevgili kardeşlerim ayette de sabit olduğu gibi kuran ı kerim mü’minler için bir şifa ve rahmet kaynağıdır. Ancak zalimlerin zararını arttırır.
Gerçek ismim Barış tır. Havas ismi ise bu ilmin ismidir.
Yaklaşık 2002 yılından beri havas ilmiyle ilgilenip bu ilimde otorite sahibi olmuş kişilerle görüşmelerim olmuştur. Gerek Osmanlıca-Türkçe kaynaklardan gerekse otorite olmuş hocalarımızdan gerekse kendi tecrübelerimle bugünlere geldim.
Medyum hoca geçinen hiç kimsenin yapamadıklarını yapıp yıllardır forum sitelerinde insanlara gerek formül gerekse havas ilmine dair olarak bilgiler verdim vede yıllarca birçok kişinin sıkıntısının gitmesine vesile oldum. Şifanın vede her şeyin Allah ü Teala dan olduğu bizlerin inancı olan imanın şartlarındandır.Bu yüzden ne ben nede başka bir cinci medyum hoca doktor şifa veremeyiz. Şifayı ve dertlere dermanı verecek olan Alemlerin Rabbi olan Allah c.c. tır.
Bizler en fazla Yüce Allah ın (c.c.) ancak takdir ettiği kişilere vesile olabiliriz. Daha ilerisi değil.Bu yüzden itikadı korumak lazımdır. Derdinizin dermanına sebep ararken imani yönden kimse tehlikeye girmesin.Allah c.c. hüküm ve hikmet sahibidir.
Yıllarıdır birçok kişinin sıkıntılarının gitmesine biiznillahi teala vesile oldum. (bütün medyumluk hocalık siteleri bu iddiada bulunur. lütfen referanslarım kısmını okuyunuz). Bir çoğuda kendilerinin yazdıklarıdır. Ben ise referanslar kısmına kendime ait olmayan başka sitelerdeki birebir o sitelerin üyelerinin hakkımda yapmış oldukları yorumları yayınlıyorum. Böylece söylediklerimin doğruluğunu birebir ispatlamış oluyorum.
İnşallah derdinize derman olabilecek gerek vefk gerek tılsım gerek muska ve ne gerekiyorsa yapıyorum.
Diğer kişiler tarafından başınıza gelen azarlanma tehdit edilme veya dolandırılma veya fotokopi yollanması, kurşun tükenmez kalem ile yazmak gibi hiçbir şekilde kabul edilemeyecek garip ve adi bir davranış-aldatma biçimiyle karşılaşmayacağınızı garanti ederim. Yazılar, gül suyu misk safran ve amber karışımı bir mayi ile yazılmaktadır.